Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Baja EJF? Mik a vélemények,...

Baja EJF? Mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Környezetmérnökire szeretnék menni most fogok érettségizni

2012. szept. 4. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne tedd...
2012. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem se tedd.

Ha mégis erre a szakra mész, akkor már az első pillanattól kezdeni kell ismerkedni szakmán belüliekkel, különdolgokra járni.. Aztán majd valami mesterszakot nézni.

Remélem így már el lehet helyezkedni, én is ezen a szakon vagyok, és fentiek adnak némi reményt. De csak némit...

Ráadásul a hallgatói szerződés miatt ki se mehetsz.

2012. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Te vagy az, aki rendszeresen kérdezget a környezetmérnöki szakról, aztán eltűnik? Hogy beleszámít-e a technikusi bizonyítvány illetve hogyan készülhetnél előre a szakra?


Ha nem Te vagy, bocsánat.

2012. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló:most teszek fel először ilyen kérdést:D
2012. szept. 4. 22:09
 5/11 A kérdező kommentje:

Pedig úgy hallottam ez a vizgazdálkodási elvileg keresett szakma:S

És tudnátok valamit ajánlani mit csináljak??

2012. szept. 4. 22:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem Te voltál, ne haragudj rám.


Szerintem alaposan nézz körül a szakoknál, ne erre menj tényleg. :( Hidd el, nem vagyok túl boldog, hogy ezt kell írjam!

2012. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor menj vízgazdálkodással kapcsolatos szakra.

Vagy menj valamelyik műszaki szakra az EJF-en a kettő közül, bár asszem a környezetmérnökit számítják be teljes kredittel vagy hogy inkább arra, és utána hidrogeológus mérnöki mesterképzés.

Ebben a mesterképzésben én is gondolkodom. :)

2012. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És ezzel a hidrogeológus képzéssel utána van esélyem munkát is találni??
2012. szept. 5. 15:09
 9/11 anonim ***** válasza:
A környezetesek rendszerint megbánják, hogy ezt választották és nem az építőt, tehát ha már vizes szakma és EJF, akkor építőmérnökit válassz, előttük azért jóval több lehetőség áll! A vizes építőmérnök képzésben híresen jó a suli révén, hogy az országban ez az egyetlen hely, ahol konkrétan vizes ágat lehet tanulni.
2012. szept. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ez a vizes ág nem a környezetmérnöki szakhoz tartozik??:D
2012. szept. 9. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!