Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogász szakon, az oktatókkal,...

Jogász szakon, az oktatókkal, hogyan lehet joban lenni, hogy vizsgán ne szívasson, hanem jó jegyet kapjak?

Figyelt kérdés
persze tanulok,is,csak hírhedtek,hogy ha valaki tudja is van hogy buktatnak,ha olyanjuk van!!

2012. szept. 8. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Már megint ez a jogász szak... Kedves Kérdező! Keresel egy számodra szimpatikus felsőbbéves jogász hallgatót és kikérdezed, hogy melyik tárgyat kihez érdemes felvenni, ki mire harap, melyik tanárnál mire kell figyelni. Nagyjából ennyivel le is van tudva...
2012. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt a buktatósdit sosem értettem. Abból a szempontból én szerencsés lehetek mert még ilyen tanárral nem találkoztam de... Ha valaki valamiből bukik és elmegy 2. vagy 3. alkalommal is vizsgázni akkor már nem ugyan az a tanár vagy nem egyedül felelteti... oké, hogy ki lehet fogni tanárt akit eléggé befolyásol az adott kedve :D de ... hacsak nem befolyásolja azt a 2-3 embert is aki még feleltethet akkor nem kéne, hogy gáz legyen.

Noha lehet van ahol összeesküvés megy a diákok ellen lol xD vagy máshol ugyan az a tanár egyedül vizsgáztat akárhányszor mész...akkor gáz lehet ott.

2012. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
www.marmyprofessor.com
2012. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!