Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üzemorvosnak, gyógytornásznak,...

Üzemorvosnak, gyógytornásznak, vagy gyógyszerésznek tanuljak? Esetleg kereskedelem és marketing?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok dönteni. :S

Melyiket ajánlanátok, és mért èpp azt?



2012. szept. 8. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A kereskedelem marketingen belül milyen szak?
2012. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom eldönteni,mindegyik tetszene sztem... te melyiket ajánlanád,kedves 1.? :D
2012. szept. 9. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg egy kereskedelmi ügyintéző okj-s szakon vagyok. És gyógytornász a tervem.
2012. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gyógyszerész legyél. Az ok: ha végzel és elmész orvoslátogatónak alapból kapsz laptopot, mobilt és egy kocsit, amit akár privát célokra is használhatsz. Jah, és nem mellesleg jó sok fizut is.
2012. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bensdorp ***** válasza:
Én azt javaslom, menj el egy-egy ilyen szakmát folytató ismerőshöz (vagy akár szimpatikus ismeretlenhez), és nézd meg pár órában, mivel is foglalkozik nap mint nap. Ezek után sokkal könnyebb lesz döntened, részletesebb lesz a képed róluk. És nagyon fontos, hogy olyan szakmát válassz, amit szívesen csinálsz majd 40 éven át, amiben kibontakozhatsz, amiben mindig elérhetsz apró sikereket. Ezt tartsd szem előtt, és szorítsd kicsit háttérbe az olyan érveket, mint a kereset (hiszen ez is széles skálán mozog mindenhol, nem alapozhatsz erre), illetve a tanulmányok (nem számít, milyen tantárgyakkal kell megszenvedned az érettségin és az egyetemen, mivel nem az a pár év számít, hanem az egész életed).
2012. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!