Szerintetek melyikre van nagyobb kereset, vagy melyik lenne a legésszerűbb döntés?

Figyelt kérdés
tavaly végeztem,és halasztok egy évet,mert nem tudom melyik szak lenne a legmegfelelőbb.4 között vacillálok óvodapedagógus,gyógypedagógus,konduktor vagy pszichológus.szerintetek melyik az amelyikből meg lehethesz élni?
2012. szept. 8. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy jó és egy rossz hírem:

1 Jó hír: Mindegyik gyönyörű hivatás.


2. Rossz hír: egyikkel se keresed (általában!) halálra magad.


+1: Szerintem ne a kereseti lehetőség alapján válassz, mert mind a négy igen eltérő profil. Mit szeretnél csinálni? Inkább az ovis korosztály áll közel hozzád vagy inkább felnőttek? Ilyen és ehhez hasonló kérdéseket kell megválaszolnod magadban.

+2: Egyébként azért írtam, hogy általában egyikkel se keresed maga degeszre, mert általában mindegyik elég rosszul keres. De ha pl. egy dolgozol valahol iskolapszichológusként, vagy családsegítőben pszichológusként, és mellette vállalsz jól menő cégeknél tréningeket, az már nem egy alap életszínvonal lenne.


Sok sikert!

2012. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ne haragudj h offolok de szinte én is ezek között vacilálok és érdekelnének a válaszok.

mondjuk nekem még 2 évem van eldönteni de akkor is nehéz döntés.

leginkább a konduktor felé hajlok,de énekhang téren még nem állok olyan szinten h átmenjek az alkalmasságin,fejlesztenem kellene magam.

gondolom neked ilyen problémád nem lehet hiszen akkor nem gondolkodnál ebben sem óvodapedagógiában:)

2012. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!