Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz vagy Bio érettségivel...

Földrajz vagy Bio érettségivel lehet olyan fősulira jelentkezni aminek az elvégzése után nagyobb a lehetőség munkatalálásra Szlovákiában vagy Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni, hogy melyik tantárgyból menjek érettségizni.

A földrajz az megy úgymond a legjobban, viszont ami a jövőt illeti, jobban szeretnék állatokkal (pontosabban canis-, hipoterápiával) foglalkozni. Viszont bioból nem vagyok a legjobb, de ha talán többet is fogok vele foglalkozni, lehet, hogy jobban menne és persze mire megyek az állatorvosi egyetemen bio érettségi nélkül?

De persze úgy akarok dönteni, hogy azért majd a későbbiekben találjak majd munkát is, mert nem tudom, hogy Magyaroroszágon vagy Felvidéken el tudák-e helyezkedni valahol..

Ezért is jön szóba a földrajz, mert azt nem csak, hogy megy, de szeretem is, és úgy gondolom, hogy talán nagyobb esély is van rá, hogy majd munkát találjak.

De földrajz érettségivel mit lehet továbbtanulni?

Bocsi, hogy ilyen komplikáltan írom le..


2012. szept. 1. 12:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!