Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok a sport-edzői...

Mit gondoltok a sport-edzői felsőfokú végzettséggel el lehet helyezkedni könnyen? Meg lehet belőle élni?

Figyelt kérdés
Mérnökire járok de nem szeretem, nem érdekel a mérnökség. Engem a sport azon belül a testépítőedző és a kosárlabda edző érdekelne. Ezek közül melyik lenne jobb? Elhelyezkedni mennyire nehéz no és persze meg tudnék e élni belőle?(Semmelweis Egyetem vagy Nyíregyházi?)

2012. szept. 9. 12:20
 1/2 anonim válasza:
Én a kosárlabda edzőin gondolkodok, de még előtte vagyok az érettséginek. Attól függ hova kerülsz. Javasolt először egy testnevelői tanári állást keresni (ami biztosabb) és utána egy edzőit. Kezdőként nem fognak rád bízni egy U18-as csapatot tehát nem lesz olyan nagy a felelősség rajtad, így a fizetés is kisebb lesz.
2012. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy NB I -es csapat edzői pozíció betöltéséhez tapasztalat kell.
2012. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!