Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE - TTIK programtervező...

SZTE - TTIK programtervező informatikus szakra szeretnék majd jelentkezni mennyire hátráltatna az, hogy nem infós, hanem gimnáziumba jártam eddig?

Figyelt kérdés
Felvettem az infót, hogy legyen mind a 4 évben, de programozásról nem igen tanultunk az órákon. Inkább excel, world, powerpoint, adatbáziskezelés volt. Ha felvennének, akkor ott megtanítanák-e az alapokat, mert van pár olyan ismerősöm aki infos suliba járt és mesélik hogy programozáson miket tanulnak és hát ez nekem kimaradt.

2012. szept. 11. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nagy hátrányt jelentene, amit idővel ledolgozhatnál, ha kitartó vagy, de addig nehéz hónapjaid lennének. Jobb, ha tisztában vagy az alapokkal, és ehhez nem kell tanórán tanulni.
2012. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!