Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mondanátok nekem érveket és...

Mondanátok nekem érveket és ellen érveket esti iskoláról?

Figyelt kérdés
Mostanában elgondolkodtam rajta, hogy át megyek esti iskolába. De nem tudom, hogy ott hogyan folynak a dolgok. Mondanátok nekem 1-2 dolgot róla?

2012. szept. 11. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudsz mellette dolgozni esetleg, de kimerítő lesz, mert azért pihenni mellette nem olyan egyszerű. Szerintem.
2012. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én esti gimnáziumban érettségiztem le.

Előnye:

- heti kétszer kell csak menni, és akkor sem kötelező.

Én például bizonyos órákra bementem, de voltak órák amikre nem jártam.

- nincs felelés, dolgozat írás. A vizsgáknál kell csak írásbelit tenni, és bizonyos tantárgyaknál szóbelit.

- Ha gyorsítottra mész akkor fél év alatt letudsz tenni 1 évet. Így nem kell több évig az iskolapadot koptatni.

hátránya

- télen kicsit fárasztó este 9- kor hazaindulni, főleg ha mellette dolgozol is

- nincs időd a tanárokat kiismerni, ahogy az osztálytársaidat sem. Sokan vannak akik csak tanulni járnak oda, családosok, nincs idejük barátkozni.(mondjuk ez nem hátrány)

- pénzbe kerül.

2012. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

előny: keveset kell órára járni

hátrány: egy rakás szar az egész


én is estin végeztem.

2012. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!