Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki mit tud arról h szakmunkást...

Ki mit tud arról h szakmunkást végeztem, tehát első2év szakközép,2év szakmunkás. Most szeretném elvégezni az érettségit, de ha egy mód van rá máshogyan mint 2év levelező, vagy esti. Különbözeti? Egyéb ötletek?

Figyelt kérdés
előre is köszi mindenkinek, aki válaszol. Szép napot!!

#érettségi #Szakmunkás után
2012. szept. 13. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Néhány szakképző iskolában van intenzív érettségi. Ez direk ilyen esetekre van. Nappali képzés mellett 2 év alatt érettségizhetsz le.
2012. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, arról esetleg tudsz, hogy lenne különbözetis lehetőség??? Mert ilyenről is hallottam, hogy csak pár tárgyból kell letenni és meg is van!!! am. levelezőn el tudom végezni 2év alatt az nem probléma,csak nézem a lehetőségeket!!)) köszi
2012. szept. 14. 07:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs.
2012. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor kell

tanulnod nyelvet is

2018. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!