Szerintetek hova menjek tovább tanulni? Szakközép vagy szakmunkás? Több infó lent!

Figyelt kérdés

Lusta vagyok nincs sok kedvem tanulni de hallottam hogy mind a két helyen kb. ugyan annyit kell tanulni mármint ugyanannyi tétel meg a nehézség is ugyan annyi?

Melyik éri meg jobban?


2010. jan. 25. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdés h mit akarsz majd tanulni? Egy érettségi mindenképp kell, ha ma már nem ér semmit, akkor is. Ne legyél rest tanulni, később nagyon megbánod.
2010. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én szakmunkásba jártam,5 évig. Valamilyen szinten megbántam. Ha újra kezdhetném szakközépbe mennék,mert az eleve 4 év. Utána a szakma + 1-2 év. Szóval mostmár az érettségi az alap,mégha nem ér sokat akkor is. A szakmunkásban a gyakorlat a több,míg a szakközépben az elmélet. De dönts belátásod szerint. 21/L
2010. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!