Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Divattervező illetve stylist...

Divattervező illetve stylist sulit ajánlana valaki?

Figyelt kérdés
Budapesten a KREAT a MODERTOT és a Budapesti Divatiskolát találtam ami nagyon felkapott. Hol a legjobb az oktatás? Esetleg Németországban valaki tud valamilyen divatiskolát? Nagyon fontos lenne!Előre is Köszönöm!!!

2012. szept. 13. 13:23
 1/4 tetro ***** válasza:
Iskolából soha az életben nem leszel stylist
2012. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi bajod van? Azt se tudod milyen hátterem van.. nekem ne pattogj már, nagyon jó érzékem van ehhez a szakmához és szeretném elsajátítani.. csak segítséget! nem kell rögtön tmadni.... modjuk igen ez magyarország...
2012. szept. 13. 13:41
 3/4 tetro ***** válasza:
47%
Ezzel a stílussal mondjuk simán lehetsz stylist... Az hogy nagyon jó érzéked van-e, azt nem te fogod eldönteni. Rengeteg barátom van, akiknek igen jó érzéke van, jelenleg mégsem élnek meg stylistként. De amint írtam is, stylist itthon még senki sem lett iskola által. Mindegy is, fő az arrogancia, és már biztosan tárt karokkal is vár a szakma. És igen, ez Magyarország, ahol te boldogulni szeretnél...
2012. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon lakom és nem is ott szeretnék boldogulni! Nem azt akarom tanulni mihez mi áll jól... mert TUDOM, látom.... ! Csak elszeretném végezni h el tudjak helyezkedni ilyen téren.... csak suli ügyben érdeklődtem.. de már tudom h nem mennék vissza egy suli miatt... ilyen emberek körében mint te... fő a jóindulat..
2012. szept. 15. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!