Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valami esélye egy magyarna...

Van valami esélye egy magyarnak, hogy külföldön (pl. Németország, Franciaország) híres divattervező/stylist legyen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van! De sajnos ez megközelítőleg 0!

De ettől még, ha valaki nagyon akar valamit és tesz is érte, akkor talán!

Gondolj bele, milyen esélye van annak, hogy te nyerd meg a lottó 5-öst, mégis hányan lottóznak és néha valakinek bejön! Tegyél érte, hogy te legyél az az egy akinek bejön!

2009. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. aug. 7. 14:42
 3/8 anonim válasza:
100%
Egy ismerősöm (ma 33 éves anyuka)kb.10 éve kint él Németo.-ban. Elkezdett egy vállalkozást, kis butik formájában, ahol ő tervezte és varrta a ruhákat. Persze volt konfekció is eleinte. Ma csak saját tervezésű ruhákat árul. Persze nem világhírű, de azt csinálja, amit szeret. A világhírhez biztosan óriási erőfeszítés kell. Sok sikert hozzá és tehetséget.
2009. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van!!


Sok pénz kell hozzá!!


Megfelelö PR ral és reklámhadjárattal akármit el lehet adni a státusszimbólum mániákus kretén milliomos gazdagoknak!!


Lásd Svarovszki...

2009. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

és mennyi az a sok pénz?

2009. aug. 14. 08:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Vannak már kész, általad tervezett ruháid? Küldesz róluk, ha megkérlek képeket priviben?

Lehet össze tudnék hozni neked egy profi divatanyagot hozzájuk:)

2009. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
sztem nincs! sajnos nem születtél Párizsba de még úgy sem lenne egyszerű.próbálj meg egy olyan szakmát keresni magadnak amiben itthon is sokra viheted.
2010. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nekem is ugyanez a bajom!Mióta az eszemet tudom divattervező akarok lenni a legnagyobb baj az hogy senki sem hisz bennem csak én.De szerintem kemény munkával bármi lehetsz!!!ugyhogy hajrá!!!:)
2012. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!