Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova tudnék így jelentkezni?

Hova tudnék így jelentkezni?

Figyelt kérdés

A 12. év nem sikerült, nagyon untam az egészet és kiiratkoztam. Most itt vagyok szeptember közepén érettségi és szakma nélkül és állás után kéne néznem.


Ha MOST döntök úgy, hogy kéne az érettségi (2-essel akár) + szakma, akkor talán visszavennének a volt sulimba/egy másikba, és akkor csak egy kicsit kell pótolnom? (1 hónapot)


És ha találok állást és 1-2 év múlva úgy döntök, kéne az érettségi és egy szakma, azt hogy tudnám lerakni? Gondolom baromi nehéz lenne, kb. olyan, mintha 25 évesen próbálnám megtenni... de mégis hogy lehetne? <<< Vannak felnőttképzések, amik 1-2 évesek és _CSAK_ az érettségire készítik fel az embert?



2012. szept. 13. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sürgősen keress egy középiskolát ahova felvesznek, fejezed be a 12. osztályt, érettségizz. 1 hónapot nem lehet pótolgatni, csak évet.


Ha találsz állást és 1-2 év múlva úgy döntesz kell az érettségi akkor: 2 évesen leteheted, utána szaktól függően +1-2 év még. De ezt nem érdemes halogatni, mert mindig lesz valami amiért nem fogsz "ráérni".

2012. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Az nem tudom, hogyan hatna, ha ugyanoda próbálnék meg felvételizni, ahonnan kiiratkoztam... :D Ha van hely, akkor talán visszavennének még, mert a magatartásommal nemigen volt probléma. Egyedül a "visszailleszkedés" lehet nehézkes.
2012. szept. 13. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!