Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyenértékűek a továbbtanulásnál?

Egyenértékűek a továbbtanulásnál?

Figyelt kérdés
Nagy vágyam, hogy bekerüljek francia-romanisztika szakra, de még nem vagyok annyira biztos magamban, hogy emelt szintű érettségit tegyek le, mert még a kettő között vagyok, és a felvételhez alapfeltétel az emelt szintű érettségi. Ha a halasztásom évében szerzek egy francia nyelvvizsgát úgy felvehetnek vagy mindenképp az emelt szintű érettségit kell választanom?
2012. szept. 13. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt pontosan nem értem? Mikkor akarsz halasztani.

Első éves nem nagyon halaszthat.

2012. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell az emelt.
2012. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Idén érettségizek és félek, hogy nem lenne meg az emelt, mert visszafejlődik a csoportom... De akkor ezek szerint muszáj lesz beleadnom és megoldani valahogy. Köszönöm :)
2012. szept. 13. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen így biztos kell, ha nincs automatikusan elutasítják a felvételidet.
2012. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyelv szakon alapvető kritérium az emelt. És így is panaszkodnak a tanárok, hogy a hallgatók állatira nem tudnak adott nyelven. (Pláne, ami nem anglisztika, hanem romanisztika vagy germanisztika).
2012. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon szeretem a franciát, egy éve még biztos voltam magamban, de a tanárnő teljesen visszafejlesztette a csoportot, stagnálunk... A nyelvtanokat nagyon jól tudom, egyedül a szókincsen és a beszéden kellene még csiszolódnom.
2012. szept. 14. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!