Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyiben változik az OKJ...

Mennyiben változik az OKJ 2013-ra?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Népi játék és kismesterség oktatója - szak(csoportra) vonatkozóan kérdezem.Sok infót átolvastam már, levontam a saját következtetéseimet (képző intézményt is kérdeztem, ahol csak annyit mondtak, hogy még ők sem igazodnak ki rajta...). Bármilyen véleménynek, infónak örülnék. Köszönöm!(a fentebb említett szak 3 modulos, vagyis a 3 modul sikeres elvégzése adja ki a Népi játék és kismesterség oktatója végzettséget - úgy mint népi játszóházi foglalkozásvezető, kismesterség, népi játék és kismesterség oktatója.)

2012. szept. 14. 07:47
 1/1 anonim válasza:
A játszóház foglalkozásvezető képzés már tavaly kikerült az okj-s képzések közül, ma már tanúsítványt adnak, ha jól tudom, a Művelődési Intézet által. A kismesterségek, mint szakmák érintve lesznek-e 2013-tól, hiába nyomozok, senki nem tudja. Az iskola, ahol megkezdtem tanulmányaimat mint játszóházvezető... sincs felkészülve sajnos információval, az igazgatóval beszéltem ezügyben. Én is szeretnék egy oktatóit szerezni és lehetőségem lenne most átjelentkezni játszóról a választott szakmára inkább..., a modulok sorrendje ebben az iskolában mindegy legalábbis az oktatói képzésig. Érdemes lenne esetleg a szakmával kezdeni, mert a tanúsítványos képzéshez talán nem nyúlnak. Érdemes lehet érdeklődni esetleg az Oktatási Hivatalnál, régen volt egy olyan osztálya, hogy Szakképzési..., hát magam sem tudom, hogy mit tegyek, folyamatosan kutatom egyelőre az interneten. Ha érdekel ez az iskola, még talán fogad jelentkezést.
2012. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!