Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egyetem mellett mennyire...

Az egyetem mellett mennyire nehéz dolgozni?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek egyetemre, és a párommal szeretnénk összeköltözni, de csak az ő fizetéséből nem hiszem, hogy fent tudnánk tartani egy albérletet. Van olyan, aki dolgozik az egyetem mellett? Egyáltalán minden nap egész nap bent kell lenni a suliban?
2012. szept. 14. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért az "egyetem" igen csak tág fogalom...

Van olyan szak, ami mellett lehet dolgozni, van olyan, ami mellett nem.

2012. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet egyéni tanrendet kérni, és akkor elnézőbbnek kell lenniük a tanároknak hiányzás tekintetében.
2012. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mérnök informatikusnak tanultam, és igen nehéz volt mellette dolgozni. Mindenki cikizett, hogy milyen béna vagyok, stb, aztán felsőbb években ők is önálló lábra álltak, lett gyerekük, stb. És láss csodát, aki szín 5-ös volt, kezét-lábát tette össze ha összejött egy 2-es. Ha nem büfészakon vagy akkor bizony nehéz mellette dolgozni.
2012. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figy, haverom hétfő 10 re bement, volt kedden is pár órája, szerdán már délben jött haza.

Másik kezd reggel 8 kor és ott van este 7ig és minden hétköznap tolja.

Én levelezősként egy fél év alatt 12 napot megyek.

Szal szakfüggő.

2012. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát mentőtisztnek készülök szóval nem hiszem, hogy összejönne, maximum nyáron. Köszi mindenkinek :)
2012. szept. 14. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:
A mentőtiszti mióta egyetem?
2012. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyéni tanrendet nem lehet ilyen indokkal kérni, nagyis lehet de 100%, hogy nem adják meg.
2012. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Mentőtiszt szakirány egész pontosan.
2012. szept. 14. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!