Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy vagy számvitel mesters...

Pénzügy vagy számvitel mesterszakra érdemes mennie pénzügy és számvitel alapképzés után, és melyik miért éri meg jobban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem magadnak teszed fel a kérdést, melyik érdekel? Ja, bocsi, elfelejtettem, hogy gazdasági szakra azok mennek, akiket semmi sem érdekel. :-)))
2012. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként én a pénzügyet mondanám, de csak azért mert elfogult vagyok, engem ez érdekel.
2012. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én számvitel rajongó vagyok, és gazdaságtudományi karon tanulok.
2013. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekelne. Hogy lehet valaki számvitel rajongó? Úgy értem, annál unalmasabb, bürokráciától függő területet még életemben nem láttam. Mi lehet a varázsa, amiért mégis szereti valaki? Komolyan érdekel, mert engem rengeteg terület fel tudja kelteni az érdeklődésemet, szinte bármi, de a számvitel mégsem. Sőt, kimondottan irritál sok olyan része, amikor a szokás, hagyomány vagy épp a bürokrácia miatt megy szembe a józan paraszti ésszel.
2013. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A számvitel hótt logikus, nem megy szembe sehol a józan ésszel. Mire gondolsz? Aki érti, és hajlamos ilyen rendszerekben elmerülni, annak vidám kalandozás újabb és újabb összefüggéseket megérteni benne.
2013. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!