Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű érettségi 2013-tó...

Emelt szintű érettségi 2013-tól sok helyen kötelező, de nem minden szakra, ugye jól tudom? (részletek a bejegyzésben)

Figyelt kérdés

Az oktatási hivatal oldalán legalábbis nincs feltüntetve minden szak. [link]

Tehát ahol nincs feltüntetve, az adott szak, ahhoz nem kell emelt szintű érettségi ugye?


Engem a vendéglátás és turizmus érdekelne, és nem látom közte, nincs feltüntetve, hogy melyik tárgyól kellene emeltet tenni. Másik ami érdekel azaz informatika programozás, az sincs közte hál isten (bár ide valószínűleg úgy se jelentkeznék)


Szóval akkor még se kötelező az emelt szintű érettségi mindenhova igaz?


2012. szept. 18. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem irja akkor nyilván nem....

És nem tudom hol olvastad azt a baromságot hogy kötelező mindenhova az emeltszintű. Ezek csak pletykák amik egyre durvábbak, majd ha az oh oldalán irják hogy mindenből kell, akkor kell mindenből!

2012. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Informatikára akárhova mész kötelező az emelt szintű érettségi vagy informatikából, vagy matematikából, vagy fizikából és egy emelt érettségi kell idegennyelvből.


Magyarország a nyugat pincsi országa, úgy pitizünk, ahogy a nyugat akarja...

2014. dec. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!