Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2013-ban hogy lesz a keresztfé...

2013-ban hogy lesz a keresztfélévre való jelentkezés?

Figyelt kérdés
Szóval... idén februárban jelentkeztem egyetemre, csak aztán májusban meggondoltam magam a szakkal kapcsolatban és nem mentem el beiratkozni. Most kigondoltam hogy mivel szeretnék foglalkozni, kettő is van, az egyik az angol tolmács, a másik a szervező/manager. És ez a keresztféléves dolog ugyanúgy zajlik mint a másik (amikor februárban kell jelentkezni és szeptemberben kezdődik meg a suli). Minden egyetem/suli hírdet keresztfélévet? És hallottam olyasmit, hogy 2013tól kötelező lesz egy emelt szintű érettségit lerakni...akkor ez most rám is vonatkozik, így hogy keresztfélévesre mennék? Kérlek segítsetek, és előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket:)

2012. szept. 19. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:

"És ez a keresztféléves dolog ugyanúgy zajlik mint a másik"


- Úgy, ahogy egyébként, csak nem február a határidő, hanem ősszel valamikor.


"És hallottam olyasmit, hogy 2013tól kötelező lesz egy emelt szintű érettségit lerakni...akkor ez most rám is vonatkozik, így hogy keresztfélévesre mennék?"


- Ha egyetemre mész, tanuld meg, hogy legyél igényesebb, ha fontos információ forrásáról van szó; ezrtedszerre írom le, NEM LESZ ÁLTALÁNOSAN KÖTELEZŐ AZ EMELT SZINTŰ. Bizonyos szakokon most már bevezetik.


Azonban Te olyan képzéseket említettél, amelyek szerintem nem szakok, hanem szakirányú továbbképzések.


"Minden egyetem/suli hírdet keresztfélévet?"


- Nem. Ami azt illeti, elég szűkös ilyenkor a kínálat.

2012. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!