Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Élelmiszerminősítő laboratóriu...

Élelmiszerminősítő laboratóriumi technikusnak vagy Logisztikai Ügyintézőnek érdemesebb tanulni? Esetleg Kertész és növényvédelmi technikusnak?

Figyelt kérdés
Örülnék a segítségnek, gyorsan kell választanom! :) Előre is köszönöm! :)

2012. szept. 19. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Logisztikai, és Növényvédelmi technikus(ebből nincsenek olyan sokan)
2012. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!:) És a kettő közül melyik lenne jobb ?
2012. szept. 19. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Élelmiszerminősitő technikusból sincs sok.Laborban,esetleg steril körülmények közt kell melózni. S nagyon érdekes terület,de nagyon kémiás.(Én nagyon szerettem.) Mi pl olyat is tanultunk hogy tej fehérje tartalma, vagy turósbatyu zsiradék tartalma.(Itt szentségeltünk mert imádtuk a turósbatut,szerencsére a tanár 2 rekeszt hozott igy 1et vizsgáltunk 1et megettünk.. Ja meg kenyér sótartalma... A Logisztikai az irodai aktakukac meló és 2 nyelvet kell hozzá tudni. !!!Nyelvvizsgával)

A kertész szak középfokon nem sokat ér sztem,legalább kertészmérnöki ér itt valamit. Ja és télen nyáron szabad ég alatt ha jól gondolom...

2012. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! :D 4évig volt élelmiszerem,laboroztunk és csináltunk érzékszervi vizsgálatokat is , viszont a kémia a gyengém. Idén jöttem logisztikára , de nem tetszik , ezért szeretnék váltani! Viszont félek hogy megbánnám :D Élelmiszert meg mégis csak tanultam már:D
2012. szept. 19. 22:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor Növényvédelmi vagy kertész, ezek izgalmasak lehetnek mert növényekkel kapcsolatos
2012. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget ! :D Elhelyezkedés és kereset szempontjából nem tudom mennyire jó a kertész és növényvédelmi :) Egyszerűen nem tudok dönteni :/
2012. szept. 19. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!