Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügyi területen mennyit ér...

Pénzügyi területen mennyit ér a mérlegképes könyvelő OKJ, ha nem közgazdász az alapvégzettség?

Figyelt kérdés
Államigazgatási alapdiplomám van, pénzügyi területen szeretnék majd elhelyezkedni. A BGF-re jelentkeztem pénzügyi szakirányra, de nem indul. Most átjelentkezhetnék vállalkozásgazdálkodási menedzser szakra (ezek mind másoddiplomás képzések) de nem tudom ez mennyire állná meg a helyét majd egy munkáltató előtt. Esetleg elvégezném utána a mérlegképes OKJ-t is. Van értelme szerintetek, vagy akkor inkább pénzügy számvitel alapdiploma másodikként? Végül is időm " van", jelenleg gyeden vagyok. Mit javasoltok, melyik volna jobb megoldás? Illetve egyéb javaslatot is szívesen fogadok ezen a területen. Gyakorlati tapasztalatokat, tanácsokat nagyon megköszönnék!!!
2012. szept. 22. 08:38
 1/2 anonim válasza:
Én gazdálkodás és menedzsment szakra jártam, nekem bele volt építve az utolsó 1 évben a tantervembe a könyvelő. Így nem kellett külön mennem még OKJ-re.
2012. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Pannon Egyetem, illetve a Corvinus egyetem kínál olyan pénzügy-számvitel képzést, ahol megkapod a mérlegképes könyvelői papírt különbözeti vizsga nélkül. Tán talán a BGF is, de ebben az utóbbiakkal ellentétben, nem vagyok biztos.
2012. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!