Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen okj tanfolyamot érdemes...

Milyen okj tanfolyamot érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Közgazdász vagyok, szeretnék a munkaerőpiac igényekhez alkalmazkodni. Gondoltam a mérlegképes könyvelő képzésre, ami viszont elég sablonos, Dunát lehetne velük rekeszteni. Kreatív ötletre gondoltam, de még nem szállt meg az ihlet, ha van jó tippetek, örömmel olvasom! Köszönöm!

2012. máj. 29. 11:29
 1/4 anonim válasza:
Gazdálkodási Menedzser Asszisztens?
2012. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pedig pont a mérlegképesre gondoltam. Dunát lehet vele rekeszteni? Hát nem tudom, elég nehéz elvégezni. Nálunk a csapat fele kiesett. A maradék nagy része meg azért maradt bent, mert puskázott, meg a vizsgán a tanár segített. Elég kevesen értenek a szakmához, ha utána van, aki betanít, szerintem nagyon jó szakma.
2012. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Boltvezető
2016. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Web design, elég kreatív
2017. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!