Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemre a nehezebb...

Melyik egyetemre a nehezebb bejutni?

Figyelt kérdés
Az állatorvosi tényleg nehezebb a sima orvosinál?
2012. szept. 22. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Egyikre sem nehéz ha jól tanultam és megfelelő pontszámmal rendelkezem a felvételihez.

Mindkettőre nehéz ha nem tanultam és nincs meg az elegendő pontszámom.


Összefoglalva meg semmi sem nehéz, csak tanulni kell és érdekeljen a választott pálya.

2012. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Hogy melyikre nehezebb bejutni? Azt könnyen kiderítheted a felvi.hu-n.

Hogy melyik a nehezebb? Nem tudom más hogy van vele, engem jobban érdekel hogy az ÉN orvosom jól értse a dolgát, minthogy a kutyámé.

2012. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A pontszámok hasonlóak szoktak lenni, tehát nagy különbség a bejutásban nincs.


Az állatorvosi-orvosi nehezebb témához meg annyit, hogy sok közös vonás van, de a hangsúly nagyon máshol van, és összességében mindkét helyen lehet nagyokat szívni. Viszont tény, hogy a későbbi felelősség más - nem mindegy, hogy valakinek a kutyáját vagy a gyerekét teszi el láb alól, még ha értékes tenyészállatról is beszélünk.

2012. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem pedig akinek lelke van, az ugyanakkora felelősséggel végzi mindkét munkát.


A nehézségről pedig nem tudok mit mondani, más. Nem lehet összemérni egy fizika szakot például egy informatikával, vagy egy régésszel. Mindenhol mást várnak el, de az egyetem alapból nem könnyű, szóval tévhit, hogy egyszerűbb, mint a középiskola. Én is csak akkor hittem el, hogy bent maradni nehezebb, mint bejutást nyerni, mikor eljött a vizsgaidőszak :)

2012. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!