Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy Kéttannyelvű Kereskedelmi...

Egy Kéttannyelvű Kereskedelmi és Marketinges Szakközépiskolával vagy Kéttannyelvű Gimnáziummal járnék jobban? Szeretnék majd egyetemen tovább tanulni. A szakközépiskolából nehezebb bekerülni egy jó egyetemre?

Figyelt kérdés
Aki esetleg ilyen iskolába járt tudna írni róla pár dolgot arról, hogy utána milyen lehetőségei voltak a tovább tanulásra?
2011. márc. 17. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a gimit válaszd ,ha tovább akarsz tanulni. Én szakközépbe jártam ,de nálunk nem vették igazán komolyan az emelt szintű tárgyak oktatását. Lehet ,hogy ez máshol nem így van ,de nekem sajnos ez a tapasztalatom.

2011. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igazándiból tök mindegy, szakközépben is ugyan úgy érettségizned kell.

Én kéttannyelvű szakközépbe járok,de ha újra választhatnék akkor gimit mondanám.

2011. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hol van

kéttannyelvű kereskedelmi iskola?

2019. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik városban
2019. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!