Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem fejeztem be a szakközép...

Ha nem fejeztem be a szakközépiskolát de meg van az érettségim, akkor jelentkezhetek egyetemre?

Figyelt kérdés

5évfolyamos szakközépbe járok. 5év végén lenne az érettségi, de előre lehet hozni 4.évre. ha letenném mindenből, de az iskolát nem folytatnám attól felvennének egyetemre? a követelmény csak:Felvétel feltétele: érettségi bizonyítvány, érettségi tanúsítvány, középiskolai bizonyítvány

Többletpontokat igazoló és egyéb, jelentkezéshez kapcsolódó dokumentumok



2012. szept. 23. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Melyik egyetemre mennél? Felvételi vizsga nincs?:-o

2012. szept. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felvételi vizsga már régóta nincs, a felvételi az az érettségi.

És igen, ha megvan az érettségi, mehetsz egyetemre.

2012. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jo kerdes! Estin szeretne ezt csinalni egyik baratnom! 10-ben megcsinalt 3 erettsegit, most 11-ben elorehozottan meg 2-t fog, szoval neki akkor novembertol vege suliseletenek? pont errol beszelgettun ka multkor, sztem tuti van valami, ha egyaltalan elfogadjak az iylet, de az is biztos h csak duplazassal kerulhetsz be egyetemre, bar sztem hiba van erettsegitek, amig nem fejeztetek be az iskolat, addig errol csak egy igazolo papirotok lezs, erettsegi bizonyitvanyotok nem, nem jut eszembe most ennek a papirnak a neve, mindenki kap aki elorehozottat csinal... ajjj :S
2012. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
torzslap vagy mi az :DDD
2012. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ÉS akkor a köépiskolai bizonyítvány? úgy tudom ahhoz be kell fejezned, mert nézik az évvégi jegyeket.
2012. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!