Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Írnátok nekem olyan iskolákat...

Írnátok nekem olyan iskolákat (szakközépiskolát) ahova csak a 7. évvége és a nyolcadik félév számít?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 20:58
 1/10 anonim válasza:
Ilyen nincs is.
2012. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gőzöm sincs h most milyen rendszer van a középsulis jelentkezésnél, de 4 éve nálam volt ilyen (én is így kerültem be).
2012. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok ilyen iskola van,igazából a legtöbb ilyen,csak pár helyen kérik az 5. 6. évvégét is.
2012. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De vannak ilyenek csak nem tudom,hol..írjatok..légyszi
2012. aug. 19. 10:09
 5/10 anonim válasza:
Majd 8.-ban kapsz egy továbbtanulási füzetet,és abba bent lesz.
2012. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de miért nem tudtok segíteni??
2012. aug. 20. 13:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert arra mindenki képes,hogy kiválasszon néhány iskolát és megnézze hogy ott mik számítanak.

Ez olyan bonyolult?

2012. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
minek írsz egyátalán ha nem tudsz válaszolni..magyarok !!!!!!!!
2012. aug. 29. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Én értelmesen válaszoltam,te nem vagy képes beírni a googleba hogy szakközépiskola,kiválasztasz egy vagy több neked szimpatikusat és megnézed mi a követelmény benne,MINDEGYIK iskola feltünteti a honlapján.

De tessék,ha ez neked annyira bonyolult,hogy egyedül nem megy,csak segítséggel,akkor itt van: [link]

2012. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Tudtommal a legtöbb szakközép ilyen...De egyébként, először döntsd el hogy mi érdekel, aztán keress a környékeden olyan sulit ahol azt tanítják ami érdekel (pl.: Ha a cukrászat akkor vendéglátóit keress). Aztán nézd meg az iskola honlapját, ott leírnak mindent, felvételi, programok, gólyatábor stb.

Google a barátod.!

2012. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!