Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnám helyre hozni a...

Hogyan tudnám helyre hozni a bizonyítványomat?

Figyelt kérdés
Mert magyarán elszólva elkurtam a vizsgát..Semmi se úgy jött ki..pedig csak 1 tanfolyam volt..Ami sajnos 2es lett és nagyon kicsi hilyányzot volna a 3-ashoz..:(((..Egy munka helyre nem tudok így elmenni szégyenembe..Egyébként targoncavezetői tanfolyam volt.. Nagyon zavar már azzon is gondolkoztam hogyan tudnám meghamisítani...Értelmes segítségeket kérek!!
2012. szept. 24. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az osztályzat érdekli őket a legkevésbé, főleg ha személyesen mész el, és a stílusod, beszéded meggyőző, intelligens. Ne hamisítsd mert komoly bajod lehet belőle, annyit meg nem ér.
2012. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
hidd el a munkahelyen nem nézik az érdemjegyet, csak azt hogy meg van a papir... ha meghamísítod viszont közokirat hamisitás bűncselekményét követed el. ha mégis nagyon zavar akkor max újra vizsgázni tudsz
2012. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!