Most vagyok nyolcadikos, francia nyelvet szeretnék tanulni. Milyen középiskolákat ismertek, ahol a francia nyelv célnyelv?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fasori evangélikus. Legalábbis mikor én ott voltam, még tanították.
2012. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fazekas Debrecenben.
2012. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

célnyelv??


Egyébként van francia-magyar kéttannyelvű középsuli.

persze attól függ hol akarsz ilyet keresni. Szegeden nem biztos hogy van míg Budapesten igen...

2012. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Budapesten keresek!
2012. szept. 26. 12:55
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Budapesten nézz utána a Lycée Gustave Eiffel- nek. :) Nem tudom pontosan, hogy hogyan működik, de van amúgy ovi, általános- és középsuli is ott. :) Magyarul csak Francia Gimnáziumnak szokták emlegetni. Oda franciák is járnak, ha jól tudom, és francia tanárok is vannak. (Mármint echte franciák.)

Csak azt nem tudom, hogy francia nyelvtudás nélkül is felvesznek-e oda diákokat.

Szerintem nézz utána, egy próbát megérhet. ;)

2012. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja és #5-ös vagyok. Bocsi, azt kihagytam, hogy valahol Hűvösvölgy közelében van. :)
2012. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, a gustave eiffel-ről hallottam, de brutál sokba kerül. Egyébként az lenne a legjobb, abban biztos vagyok! Minden minden hónapba többször megnézem a suli honlapját :( és fájdítom a szívem!
2012. szept. 26. 13:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Jaj hát akkor bocsi, hogy én is fájdítottam. :(

Nem tudtam, hogy fizetős, vagy pontosan milyen. Viszont többet nem ismerek sajnos. Szerintem vagy neten keresgélj továbbra is, vagy ha mondjuk sulidban van olyan tanár, akivel jól kijössz és bírjátok egymást, kérdezd meg tőle, hátha tud vmit javasolni vagy valahogyan segíteni. :)

2012. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a segítségedet! Nagyon aranyos vagy!
2012. szept. 26. 13:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2012. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!