Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pedagógiai asszisztens képzésh...

Pedagógiai asszisztens képzéshez akinek van, valami jegyzete esetleg tételek kidolgozva, eltudná nekem küldeni?

Figyelt kérdés

Vagy ha tudnátok ajánlani valami olyan oldalt ahonnan ezeket letudnám tölteni nagyon megköszönném.

1283-06 Általános pedagógiai asszisztensi feladatok

1291-06 Oktatási tevékenység

Vagy jegyzetek ezekhez a téma körökhöz: Az íráskészség egyéni fejlesztése, pszichológia, oktatási intézmények működése, általános jogi alapismeretek(oktatásjog), pedagógiai alapismeretek.


2012. szept. 26. 16:26
 1/3 HCsvirág válasza:

Szia! Gondolom, Te azóta már sikeresen levizsgáztál - gratulálok hozzá! :)

Ha esetleg valamilyen módon el tudnád juttatni nekem a kidolgozott tételeket, nagyon megköszönném! Szép napot Neked!

2013. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia !

Még nem vizsgáztam le, majd csak májusban lesznek a vizsgák.

Neked mikor van a vizsga időszakod?

Szép Napot Kívánok Neked! :)

2013. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Betta87 válasza:

Sziasztok!

Ha valakinek van valamilyen anyaga, én is szívesen fogadnám! Főleg az oktatási tevékenység modulhoz...

Köszönöm!

2013. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!