Mit gondoltok ezekrol a szakmakrol lany eseteben? Programozó informatikus, műszaki informatikus, gazdinfo?

Figyelt kérdés
velemenyt kernek hogy mivel lany vagyok mennyire vennenek fel munkara .. hogy nezik-e ezt . stb . irj le mindent amit gondolsz . koszii ! :)

2012. szept. 26. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem vannak olyan cégek, ahová ha jelentkeznél kb arra gondolnának h: "Nini egy infós lány? Biztos nem vették fel máshová" mert sajnos sokan úgy vannak vele h a lányok számítógépes dolgokról annyit tudnak h kikapcs-bekapcs, internet, esetleg word.

De ha értesz hozzá és megbizonyosodnak róla akkor nincs vele semmi gond, csakhát az előítéletek

2012. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogyha elég jól nézel ki, akkor még előnyből is indulsz :D

Azért még mindig jobb ez, mint amikor azért megy gépészmérnökire a 150 centis csaj, mert azt hallotta, hogy most azzal lehet jól elhelyezkedni.. Mert majd biztos őt fogják alkalmazni olyan feladatra 1000 pasi helyett >.<

2012. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
informatika érettségi középfok elég vagy csináljak szintemelőt?
2012. szept. 27. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem max. a sok olyan ember gondolná így, akinek semmi köze nem volt hozzá sosem. (kb.) Ugyanannyi esélyed van mint egy férfinek szerintem. Anyukám is informatikus (talán programtervező), és nem egy munkatársa is az. Mármint nő.:D Meg informatikus. Kezdek belezavarodni.:D
2012. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!