Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova tovább? Most vagyok 15...

Hova tovább? Most vagyok 15 éves, jövőre tagozatot kell választanom. Mit érdemes?

Figyelt kérdés
Kitűnő vagyok mindenből, a reál tantárgyak jobban érdekelnek, de alapvetően humán beállítottságú vagyok. Eddig az orvosira gondoltam, de most elbizonytalanodtam, mert túl hosszú a tanulási idő, és nem biztos, hogy jól keresnék. A kémia és a fizika különösen érdekel. Ti mit tennétek?
2012. szept. 27. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egyértelműen a reál vonal érdekel akkor mi az hogy alapvetően humán beállítottságú vagy?

Szerintem az orvosi jó vonal lehet, de ezt azért még nem kell most eldöntened! Jelentkezz valami reál szakra, aztán még lesz 4 éved, hogy kitaláld, hogy mit is szeretnél:) (egyébként szerintem orvosként jó eséllyel tudsz majd elhelyezkedni)

2012. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! A humán beállítottságot arra értettem, hogy sokat írok, sokak szerint van érzékem az irodalomhoz, és a töri is érdekel. Csakhát hogy lehetne elhelyezkedni ezekkel. Ahogy a tapasztalatokat elnézem, sehogy... A vegyészmérnökin gondolkozom még egyébként, mert azt mondják, nagyon jól keres.
2012. szept. 27. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!