Milyen szakmát válasszak?

Figyelt kérdés

Érettségi után több okból ki kell hagynom 1 max. 2 évet. Az egyetemet viszont nem szeretném tovább halasztani. Az idő alatt mit lenne érdemes tanulnom? Fizikai munka nem igazán lenne alkalmas.

18/l



2012. szept. 29. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Érettségid hogy sikerült? Mely tárgyak voltak szimpatikusak? Mely tárgyakból voltál jó? Így nehéz..
2012. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre két előrehozott érettségim van. (ének, angol-->mindkettő ötös lett, a pontos 100%-ra fejből nem emlékszem) Végzős vagyok. Az, hogy miből vagyok jó, mi az érdeklődési köröm, nálam nagyon relatív. Bármit meg tudok tanulni, ha jó a tanár, avagy nagyon akarom a dolgot. (ha nem, az más tészta, de ezt ha elvállalom, akkor nem is játszik) Idén angolból és töriből fogok emelten érettségizni. Az átlagom összességében nem sok időbefektetéssel 4.3 és 4.6 között szokott mozogni. A szakma mellett jövőre biológiából és kémiából teszek ugyanilyen vizsgát. Ezért is nem adtam meg érdeklődési kört. Szerintem valami pénzügyi/gazdaság dolog hasznos lehet, de ott mik vannak konkrétan?
2012. szept. 30. 12:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj, elírtam. "a pontos %-ra"
2012. szept. 30. 12:08
 4/5 anonim válasza:
Csinálj addig nyelvvizsgát/kat. Járj addig nyelvsuliba, az még többletpont is lenne a felvételinél.
2012. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy a probléma: a nyelvsulik irtó drágák. A maximálisan beszámítható többletpontjaim már megvannak.
2012. okt. 4. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!