Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2013 ban mire lehet számítani...

2013 ban mire lehet számítani egyetem terén? Marad az 500 max pont, vagy megint emelik? Esetleg valami új követelés?

Figyelt kérdés
Mert most felvettek volna szte re önköltségesre, de nem mentem és nagyon megbántam:( Jövőre van esélyem h ugyanazzal a pontszámmal visszavegyenek, akkor legalább fizetősre?

2012. okt. 1. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal marad a max 500 pont. Az esélyeidet meg nem lehet megsaccolni. Hány pontod van?
2012. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem túl sok, 310. Most azt írták hogy a fizetősre a 240 pont volt a min.Szerintetek sikerülhet még?:(
2012. okt. 1. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
A szakot ird már le :D
2012. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szte BTK- francia szakra szeretnék menni
2012. okt. 1. 21:43
 5/6 A kérdező kommentje:
És önköltség, mert ugye ennyivel államira nincs esély
2012. okt. 1. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:
És nem szeretnél valamiből újraérettségizni? Azzal javíthatod a pontjaidat és az esélyeidet is. :)
2012. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!