Annak van értelme, hogy megjelölök elsőnek egy szakot amire a ponthatár alacsonyabb mint annak amit 2. -nak jelölök? (de az elsőt akarom jobban tanulni).

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan miért ne volna értelme? 1. preferenciád szerint választasz 2. a ponthatárok változhatnak.
2012. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első rosszul tudja. Ha pl a pontszm nem változik és az első megjelölt helyen továbbra is alacsonyabb lesz a ponthatár mint a 2.-nál (és fel is vesznek az elsőre) akkor csak oda iratkozhatsz be. Forditva lenne értelme, de ha úgyis az alacsonyabb ponthatárosra akarsz menni akkor meg nincs értelme forditva beirni.

Remélem érthetően irtam le :P

2012. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na, most mit is tudok rosszul? Nagyjából ugyanazt írtam le én is.
2012. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Lehet hogy akkor nem igy fogom megjelölni, bár ha tegyük fel hogy még is változnak a pothatárok. És amit elsőnek jelölök és jobban szeretném tanulni, annak a ponthatára magasabb lesz, mint a 2. helyen jelölt szaké. Így akkor lehet hogy nem vesznek fel az 1.-re, de a 2.-re igen. Viszont mivel azt írtátok nincs értelme igy megjelölni, akkor nem lesz 2. lehetőségem ha mégis változnak a pontok így ahogy leírtam. Remélem értitek mire akarok kilyukadni:) Szóval ezért is kérdeztem, lehetséges e ha az 1. megjelölt szakon a pont 454, a 2.on meg 424, lehetséges e hogy annyira változnak hogy az elsőn lesz a több. Nemtudom, érdemes e akkor így megjelölni.
2012. okt. 3. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva megerőltető számomra érteni, amit írsz most.


De eddig éppen arról győzködtünk, hogy teljesen jó az, amit a kérdésedben felvetsz mint sorrend.

2012. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én asszem értem mit akarsz :D

Mindenképpen azt jelöld meg elsőnek ahova menni akarsz, másodiknak meg ahova kevésbé akarsz. ennyire egyszerű.

2012. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm:)
2012. okt. 4. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!