Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább tanulás. GYÖNGYÖS és...

Tovább tanulás. GYÖNGYÖS és KÖRNYÉKE felé, ki, milyen középsulit tud ajánlani?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy melyik gimi vagy csak sima k.iskola.. azt meg pláne nem ,hogy hova.. Sokaknak megoszlik a vélménye a sulikról, van aki nagyon dicséri, és van aki nagyon szidja ugyanazt a sulit... Valakinek tapasztalat, vélemény.. Írjatok.!!!Köszi :)

2012. okt. 2. 18:29
 1/3 anonim válasza:
Károly Róbert Szakközép Iskola :) már 4. éve járok ide és nekem semmi kifogásom ellene :) persze vannak szigorú tanárok többé kevésbé de szerintem ez minden iskolába így van... Meg persze iskolába tanulni jár az ember.. az már csak ráadás ha barátokat is szerez mellette. Én is azért jelentkeztem még ide hogy ismerősök között legyek,de figyelembe kell venned a terveidet, hogy "mi szeretnél lenni ha nagy leszel" mert nem mindegy hogy azt tanulod amit szeretnél vagy sem :)
2012. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Berzeeee!!!:) Milyen terveid vannak a jövőre? A Berze egy erős és jó suli:) Én szeretem!:)
2012. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj a Berzébe, elég erős gimi, Gyöngyösön mindenképpen a legjobb. Mondjuk csak akkor ha szeretnél később fősulira vagy egyetemre menni.
2013. jan. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!