Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova tudnék továbbmenni, mi...

Hova tudnék továbbmenni, mi lehetnék magyarral és történelemmel? Leginkább ezek mennek, a reál nem és lassan körvonalazódnia kellene hogy hova akarok továbbmenni.

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

én pl mindig infót akartam tanulni, de lassan ahogy közeledett a felvételi rájöttem h már egyáltalán nem akarom és én se tudtam h mit kezdjek magammal, de volt egy tanárom aki ezidőben egy csomó önismereti-továbbtanulási tesztsort hozott amiket kikellett tölteni és azok segítettek.


pl ha regisztálsz a felvi.hu-n akkor vannak ott is tesztek amik hasznosak lehetnek, illetve van ez a 94 kérdéses teszt: [link] remélem segít vmennyit :)


én végül gazdasági képzésen kötöttem ki, már 3. éve vagyok itt és szeretem (1-2 értelmesincstárgytól eltekintve)

2012. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!