Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kb mennyibe kerül egy 3éves...

Kb mennyibe kerül egy 3éves szakács szak elvégzése nappali tagozaton?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezért már fizeti kell, mert már van egy OKJ-s szakmám, csak az a kérdés h kb. mennyit?

(Az egyetlen vendéglátós suli Miskolcon, ahol van szakács szak.)


Köszönöm előre is a normális válaszokat!


2009. aug. 5. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A szentpáliban van Miskolcon szakács képzés, jók a szakoktatók, biztos alapot adnak. Nem is tudom hogy van e szakács képzés Főiskolai vagy egyetemi szinten. Inkább csak vendéglátóról tudok.

Ajánlanám a Szolnoki Főiskola Vendéglátás szakát.Ha fizetősre akarsz menni akkor félévenként asszem 120-150 ezer körül van. A Főiskolán ínyenc klub is működik akikhez csatlakozhatnak diákok is. Ez a klub már számos magyar gasztronómiai rendezvényen lett érmes helyezett.

2009. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de én nem egyetemben gondolkodtam, csak a Szentpáliban. És azt kérdeztem h az a képzés mennyibe kerülhet :) De az egyetem...hát nem vonz, de ezt meggondolom.


Esetleg tudsz valami árat is a szentpáliról szakács szakon?

Második szakmám lesz, és ezt fizetnem kell, és nem tudom h mennyit, ha felvesznek majd.

2009. aug. 5. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg lett hirdetve?
2016. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!