Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyikkel lehet jobban elhelye...

Melyikkel lehet jobban elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

1. Mentőtiszt

2. Ápolónő/OKJ-s/

3. Ápolónő/diplomás/

4. Szülésznő

5. Gyógytornász

6. Népegészségügyi ellenőr


18 éves lány vagyok, most állok pályaválasztás előtt. Ezek a szakok merültek fel bennem. Amit nagyon szeretnék az a mentőtiszt, de abszolút nincs semmi információm arról, hogy milyen eséllyel lehet vele elhelyezkedni.

Aki a konkrét válaszon kívül még a mentőtisztiről tudna írni valamit azt is szívesen várom.


2012. okt. 6. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Diplomás ápolóival a VILÁGON BÁRHOL seperc alatt elhelyezkedhetsz!

Mentőtisztire viszont erős fizikum kell, hogy a 140kgos beteget is állapotának megfelelően tudd mozgatni..pl gerinc sérülésest...

2012. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első öttel bárhol, simán elhelyezkedhetsz, az utolsóról nem nyilatkozom, mert azt sem tudom, konkrétan mit csinál (talán járványügyes?).


A mentőtisztivel mint mondtam lesz bőven munkád, azt csinálhatod nőként, bár az előzőnek igaza van, hogy oda nem árt egy jó fizikum, de nem kifejezetten a betegmozgatás miatt, hanem mert egész műszak alatt rohanni kell, talpalni és pattogni, és ez nőknek előfordulhat hogy nehezebben megy. De amúgy ismerek fiatal, törékeny mentőtiszteket (lányokat) is, ők is megállják a helyüket, és belejöttek elég rendesen :-)

2012. okt. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!