Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg nincs már kredit...

Tényleg nincs már kredit vásárlási lehetőség? :S

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy jelentkeznék egy felsőfokú szakképzésre de félek hogy államira nem vesznek fel beadnám költségesre,de mivel ezen a főiskolán végeztem átszámítanák a tantárgyaimat és én úgy gondoltam, hogy akkor annyi kreditet fizetnék ahány tárgyat teljesítenem kell még megkérdeztem a főiskolán azt mondták ez igy van körübelül egy hónapja, de most meg azt mondja megint valaki a főiskoláról hogy nem átszámitják ugyan a tantárgyakat de ugyanugy ki kell fizetnem mondjuk a 130000ft félévente ugyis hogy csak vagy 4 tárgyam lenne a 11 helyett mert annyit beszámolnának, ha ez tényleg igy van akkor nagy iagzságtalanságnak tartom:S
2012. okt. 9. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel mindig a tandíjat az lapján lehetne számítani, mennyi tárgyat veszel fel.
2012. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem értem mi a probléma. ha egyszer fizetősre jelentkeztél, akkor persze, hogy fizetned kell a tandíjat! az nem számít, hogy hány kreditet kell elvégezned, a féléves tandíj attól még ugyanannyi.
2012. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!