Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE - Nemzetközi Tanulmányok...

ELTE - Nemzetközi Tanulmányok szak elvégzése mennyire ad jó lehetőségeket az elhelyezkedésre?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég rossz kilátásokat ad. Ha van is valami értelme ennek a képzésnek, nyílvánvaló, hogy Magyarországon nincs szükség annyi ilyen szakértelmű emberre, amennyit képeznek belőle.
2012. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem probléma a külföld sem. Mindenképp idegen nyelvekkel szeretnék tovább tanulni, ezért is gondoltam erre, csak nem tudom, mennyire "büfé" szak.
2012. okt. 15. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
a nemzetközi tanulmányok mindenhol büfé-szak, ez abból adódik, hogy szinte kizárólag előadásod van. Ezekre nem kötelező bejárni, zh elvétve akad az év közben. Ha tényleg érdekel, akkor vágj bele, de szerintem simán belefér egy másik szak is mellé(esetleg valami gazdaságival, jogival jól ki tudnád egészíteni).
2012. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Wc papírnak jó lesz.
2012. okt. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!