Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne megpróbálni a...

Érdemes lenne megpróbálni a Keleti nyelvek és kultúrák alapszakot?

Figyelt kérdés
Nézelődtem a szakok között és ez nagyon megfogott, mert egyszerre tudnék történelmet és kultúrát tanulni és emellett egy klassz nyelvtudásra is szert tehetnék. Vélemények?

2012. okt. 20. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm letette, törököt tanult. Kitörölheti vele... :(

Most velem együtt nyomatja a közgazdász szakot... Ezzel már suli közben is jó munkát találtam. Bár, biztos érdekesebb az általad említett szak, de csak akkor tanuld, ha van konkrét elképzelésed, mit fogsz vele kezdeni.

2012. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én személy szerint inkább a kínai és japán szakokra gondoltam, mert ezek az országok azért az elmúlt években elégé nyomulnak, főleg a kínaiak. Ilyen tolmácsi munka vagy múzeumi munka érdekelne, akár kijutni az adott országba is!
2012. okt. 21. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz elgondolás! Ám kalkuláld bele azt, hogy amennyi magyarul beszélő kínai van már Magyarországon, hamarabb alkalmazzák tolmács munkára őket.
2012. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, de azok a kínaiak általában nem azért jönnek az országba, hogy műveljék népeink közti barátságot a diplomácia útján :P
2012. okt. 21. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!