Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az alábbi felsőfokú képzések...

Az alábbi felsőfokú képzések közül melyik ér a legtöbbet?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 22. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább írj ki néhány szakot, hogy mi érdekelne, mert ennek így nincs sok értelme.

Én ebbe a suliba járok amúgy, teljesen normális suli, igaz elég laza. :)

2012. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
főleg a gazdasági szakok érdekelnek
2012. okt. 22. 15:50
 3/5 A kérdező kommentje:

Közgazdaság


Adóigazgatási szakügyintéző

Banki szakügyintéző

Értékpapírpiaci szakügyintéző

Gazdálkodási menedzserasszisztens

Költségvetés-gazdálkodási szakügyintéző

Közösségi-civil szervező

Pénzügyi szakügyintéző

Pénzügyi-számviteli ügyintéző

Projektmenedzser asszisztens

2012. okt. 22. 15:51
 4/5 A kérdező kommentje:

a levelező szak ingyen van?

Amúgy mennyire jó suli, elismert?

2012. okt. 22. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben még nincs okj szakképesítésed, akkor ingyenes.

Nem gondolnám, hogy elismert lenne, de ugyan melyik okj-s suli elismert?! Az Atalanta talán azért jobb, mert ezt a Wekerle Sándor Üzleti Főiskola támogatja, kapcsolatban áll egymással a két suli. Az egész suli modern, teljesen felszerelt, hangulatos. Én eddig normális, emberséges tanárokat is ismertem meg.

Én nappalira járok, nem tudom, hogy a levelező mennyire komoly.

Sajnos elég rossz környéken van a suli, estefelé biztos nem sétálgatnék arra.. Szerencsére amikor én közlekedek, reggel és délután, akkor van forgalom és olyankor nem csak kisebbségiek járkálnak arra.. :)

2012. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!