Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanulhatok még egy szakmát...

Tanulhatok még egy szakmát államilag támogatottan?

Figyelt kérdés
Akár nappali akár levelező formában. Jövőre végzek főiskolán, mester képzésre nem szeretnék tovább menni, de van egy szak még ami érdekelne egy másik iskolában. A pontom valószínű meg lenne hozzá, csak sajnos a költségtérítést nem tudnám bevállalni. Most államis vagyok és hallottam olyat hogyha már 1x államis voltam még egyszer nem lehetek. Tényleg így lenne? Előre is köszi a válaszokat!
2009. aug. 9. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
az állam 12 félévet biztosít államin ingyen, szóval belefér
2009. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
elvileg nem lehet 2 alapképzésed államis, de te még másik rendszerben kezdtél nem? akkor neked majd most kezdődik ez a rész sztem
2009. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2007-ben kezdtem :s
2009. aug. 9. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nem.neked már nem lehet ingyenes.csak a mesterképzés.
2009. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!