Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom eldönteni mi legyek...

Nem tudom eldönteni mi legyek az életemben, Ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemtudom mi legyek.

Na de kezdjük sorba.

14 éves Orosházi srác vagyok.(8. os)

Álmom kimenni az USA-ba.

De nem tudom mi legyek. 3,8 at átlagom.

-Szívesen lennék gépészmérnök.

-Nagyon szeretnék film színész lenni.


Kezdjük!

Gépészmérnökre mindíg van szükség!

Keresett is.

És nagyon szívesen végezném is!


Színész:

Szívesen lennék FILM színész.

Színházban nem szeretnék Rome és Juliát előadni...

Kifejezetten a film színész érdekel. Sorozatokban, vagy amilyen munka akad.

Iskolában bugyuta dolgokat csinálunk.. Pl: Október 6.-ai előadás. Megtanulom minden de mikor mondom látom a tanulók szemébe hogy lesz@rják az egésszet...

Régebben normális dolgokat adtunk elő, amit nagyon szerettem!

Ti a kettő közül melyiket ajánljátok??

Vagy milyen munkát amit szívesen fogadnak az USA-ban?? Orvoson kívül!

Üdv



2012. okt. 23. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem középsuliba menj gépész szakra,lehetőleg szakközépbe,ahol leérettségizhetsz. A színész szakhoz alap az érettségi,de csak,hogy legyen,az eredménye nem számít. Szóval ha érettségi után még úgy gondolod, lehetsz színész. Ha az leszel, ne akarj csak filmszínész lenni. Piciny hazánk anyagilag nem engedheti meg magának, hogy tömeges filmgyártásba kezdjen. Nem tudnál megélni belőle... Magyarországon különben sincs filmszínész, csak SZÍNÉSZ van,aki játszik színházban, filmben és szinkronizál is,és ezeket nemigen lehet szétválasztani... Hihetsz nekem,én színésznek tanulok.

Amerikán pedig ráérsz még gondolkozni. Minden esetre ha van ilyen irányú terved, tanuld az angolt,és vedd komolyan! Rengetegen akarnak kimenni dolgozni,de nyelvismeret nélkül nem lehet... Aztán meg lehet itthon keseregni,hogy milyen szar a rendszer,és arról ábrándozni,mennyivel jobb lenne külföldön,és soha el nem indulni,majd azzal a tudattal meghalni,hogy nem voltál hajlandó megtenni,amit tehettél volna... Persze,ha választasz egy utat, rájöhetsz, hogy az nem a te utad. Az nem baj,mert valaszthatsz másik utat. Sok sikert!

2012. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ! :)
2012. okt. 24. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!