Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mi érni meg?...

Szerintetek mi érni meg? Szval most jelenleg sportosztályba lennék 12. dikes és sztem eldönteni, hogy mitfogok egész életemben dolgozni. Kétféle variáció van amik közül mindeggyik érdekelne.

Figyelt kérdés
Az eggyik azhogy elmegyek fősulira Banki szakügyintéző képzés-re amúgy pesten van rokonom bankba úgyhogy azzal nemlenne gond,mellette még ingatlanértékesítő-t elvégezném megmég pénzügyi tanácsadói-t is elvégeznék és edzősködnék szval többlábon állnék éshogy ez mennyire érné meg? A másik azhogy elvégzek egy fogtechnikusi képzés és mellette edzősködnék. MEnnyit lehet így keresni? És mégegyszer melyik választás érné meg jobban?
2012. jún. 19. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegyik más igazából, szerintem a banki ügyintézős mellett maradjál mert azzal még jól lehet keresni és a bankok jól fizetnek tudtommal. Én még csinálnék ezek mellé OKJ-s szakmát is mert annyira bizonytalan világ ez hogy jobb ha az embernek több papírja van és minél több mindenhez ért így könnyebb az elhelyezkedés is.
2012. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát leírtam,hogy ha a Banki ügyintéző-t válsztom akkor még mellékesen elvégezném az ingatlanértékesítő okj a pénzügyi tanácsadói okj-t és mellette mivel sportolok edzősködnék és így több lábon állnék
2012. jún. 19. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!