Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináltatok/ mihez kezdtet...

Mit csináltatok/ mihez kezdtetek, mikor nem vettek fel elsőre az orvosira?

Figyelt kérdés
meló, okj, stb...?

2012. okt. 28. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A második helyen megjelölt gyógyszerészetire mentem, és maradtam is, ugyanis megtetszett. Már nem bánom hogy nem sikerült az orvosi.
2012. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pénteken voltam emelt biosz érettségin, meglátjuk hogy sikerül. Májusban pedig emelt kémia, így arra fogok készülni a télen. Plusz teljesítem egyik vágyam és nyár óta tanulok olaszul tanárral. Valamint idestova 1 éve tanítok angolt magánban, ebből van kis bevételem. Nem szép dolog, de vettem diákigazolvány matricát, mert sajnos a bérleteim árát nem tudom fizetni a szüleim meg egyszerűen nem fogják. De mivel vidéki vagyok ezért legalább távolsági bérlet kell, helyi járatival próbálok majd spórolgatni. Kb ennyi :) ja eddig dolgoztam is természetesen, de ez a munka is lejár hamarosan, amennyi pénzt csak lehetett, félreraktam, hogy az olasz és kémia tanárom fizetni tudjam.
2012. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

1.: gratulálok

2.: sok sikert! hány pontod volt?

2012. okt. 28. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor anno engem nem vettek fel,egész évben keményen tanultam,és rendelőben dolgoztam
2012. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, hogy dolgoztál rendelőben? Hogy kerültél oda? Volt valami ismerős? Mit kellett ott csinálnod?


Amúgy én is érettségire készülök. Aztán remélem jól sikerül, annyira hogy ne kelljen májusban is mennem. Mert akkor lenne sok időm, nyelvvizsgát is jó lenne csinálni, meg ha nagyon unatkoznék, orvosi latint tanulnék vagy orvosi biofizikát olvasgatnám, mert nem éppen a kedvencem a fizika..:)

2012. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az állatorvosira jöttem,és egy állatorvosi rendelőben dolgoztam,a közelünkben,teljesen ismeretlen embernél :)

de szerintem humán orvosi rendelőbe is mehetsz,kisegíteni,biztos örülnek a segítségnek.legalábbis az állatorvosok szoktak örülni a segítségnek,főleg,hogy kis pénz nekik,de neked sok tapasztalat.

Szerintem a tanulással ráérsz,lesz rá 6 éved,majd akkor elég lesz beleőrülnöd.most egyenlőre ha felvettek inkább pihend ki magad!ez lesz az utolsó nyugodt nyarad.sok sikert a felvételihez!

2012. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! :) De amúgy szívesen tanulok, meg legalább lefoglalom magam..unatkoznék itthon egyedül..:) Mindenki suliba van, szülők is dolgoznak..Nah de majd meglátom, csak olyan jó lenne nyugodtan ülni egy jó pontszámmal, és várni a ponthatárt..:)
2012. okt. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!