Nem tudom eldönteni mit tanuljak a továbbiakban, a felsoroltak alapján tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Humán beállítottságú vagyok, a matek, fizika, kémia nálam majdnem teljesen sík, biztos, hogy nem ezzel kapcsolatban szeretnék majd tanulni, és munkát vállalni. Szívesen mennék ki külföldre. Türelmes vagyok az emberekkel, de szeretek egyedül is ténykedni. Fizikailag és szellemileg is kitartó vagyok, ha van elég időm pihenni. Imádom előadni és elmagyarázni amit tudok, ezért gondolkodok azon, hogy főiskolán tanársegéd legyek majd egyszer, de szeretnék még tájékozódni. Amit nagyon szeretek tanulni, az az idegennyelv. Szinte bármelyikre nyitott vagyok. Azt nem kérem, hogy részletezzétek a foglalkozást, amit válaszként adtok, utána fogok nézni, csak 1-2-t dobjatok, hogy egy ilyen emberhez mit tudnátok elképzelni, és ha van valami tapasztalat, azt röviden megoszthatjátok. (Lány vagyok.)

2012. nov. 2. 20:02
 1/3 robinson1 válasza:
ha jol tanulsz menny tanarnak, kicsivel tobb a fizetese mint az atlagnak
2012. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából szeretek tanulni. Nyelvvel kapcsolatban bármit, mert szerintem az nem tanulás. :) Ezt úgy értem, nem tartom erőltetettnek.
2012. nov. 2. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nagyon szereted a nyelveket és van olyan amit beszélsz is akk menj fordítónak sztem
2012. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!