Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan gazdasági szak/ok,...

Van olyan gazdasági szak/ok, amikre kereslet van?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Azok a szakokat tartom jobbnak, ahol két nyelvvizsga kell a diplomához. Ha két nyelven valaki jól is beszél és meg van a diplomája is akkor jóval könnyebben talál munkát.

Én pénzügy és számvitelen tanulok, itt csak egy nyelvvizsga kell a diplomához, de nekem már felhívták a figyelmem hogy az angol mellé kezdjek még el valamit másik nyelvet is tanulni, mert nem biztos hogy ez így elég lesz, ha elkezdek majd később munkát keresni.

2012. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem a számviteli rész nem igazán jön be, szal ezen kívül keresek egy másik szakot. Azzal tisztában vagyok,h fontos a nyelv/ek tudása.
2012. nov. 5. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!