Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha középfokon lerakom a...

Ha középfokon lerakom a magyar 4-est, töri 3-mast, német 3-mast,kémia 4-est, és emelt szintű biológia 4-est és meglesz a középfokú c típusú nyelvvizsgám akkor ezzel hova vennének fel?

Figyelt kérdés
Pszichológia, gyógypedagógia,esetleg tanár?A felvi.hu-n voltam már de nekem nem jött be ez a pontszámító kalkulátor.
2009. aug. 12. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

pszichológiára tuti nem.

tanárra esetleg.

2009. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pszichológiára szerintem nem, gyógypedagógiára talán, tanárra biztos. De az is számít, hogy milyenek az év végi jegyeid, de az érettségin azért ennél jobb eredményeid is lehetnének.
2009. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak nekem több idő kell a tanuláshoz mint egy átlag embernek, mert diszkalkuliás vagyok, meg kóterban is leszek és az nem épen nyugodt hely. Szakiskolában 4,1 volt az átlagom. De érettségin nem hiszem hogy ez meglesz. Pszichológiához milyen átlag kell kb?? És tanárra miért vesznek fel hiszen az erős?
2009. aug. 12. 15:53
 4/12 anonim válasza:

tanárira legkönnyebb bejutni

diszkalkuliás vagy akkor csak a reál tantárgyakat nem vágod, töri magyar simán lehetne attól 5-ös

2009. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ötösre nem hiszem hogy nekem valami is sikerülne.Általános isiben kettes hármas voltam, meg úgy hallottam hogy érettségikor nem diktálják le rendesen az anyagot, én meg egyedül nem tudom.
2009. aug. 12. 16:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pszichóra csont 5ösnek kell lenni, idén csak Pécsen volt 350 körül a ponthatár, de még az sincs meg ezekkel az eredményekkel, nemhogy Károlira vagy Eltére a 450.

A tanár szakok is 330 körül vannak, szóval egy kicsit bele kell húzni, de sok sikert hozzá!

2009. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pszichóra nem, gyógypedre szerintem igen, tanár? milyen tanár egész pontosan?

Amúgy ha meglesz a nyelvvizsgád, nehogy már csak 3asra írd meg a német érettségit... akkor simán ötös lesz, számolj úgy

2009. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Se pszichóra se gyógypedre nem vesznek fel ezzel, mindkettőt elvégeztem sztm leveleztünk is egymással régebben. Húzz bele, magyart azt lehet magolni is ha nagyon kell, emelt biosz 4-es az nem gáz,de egy középfokú pluszba a minimum lenne. Gyógypedre idén 420 volt a ponthatár ha jól emlékszem, pszichóra meg 430 körül.
2009. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pszichót el kell felejteni
2013. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Várj egy évet

s utána felvételizz

2013. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!