Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz a gazdálkodás...

Mennyire nehéz a gazdálkodás és menedzsment szak?

Figyelt kérdés

Közgazdasági szakközépbe jártam. Nem tudom, belevágjak-e?

Magával a szakkal, ha elvégzem hol tudok elhelyezkedni?


2012. nov. 9. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Sosem értem, milyen választ várnak várnak a "mennyitr nehéz..." kezdetű kérdésekre. Mégis mit lehet erre mondani? Nagyon? Newm annyira nagyon?


Esetedben pedig egyértelmű a válasz: ne vágja bele még véletlenül sem. Tudod kamatoztatni máshol is aszakközepes tudásodat, de ha már azt sem tudod, mit kezdj a szakkal, akkor egyértelmű, hogy nem neked való.

2012. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát mivel közgazdász szak, így van matek, meg gazdasági tárgyak, ezek azért így egy közgazdasági középsuli után talán nem lesznek teljesen ismeretlenek, bár azért nyilván ez már más szint.

Az meg, hogy hol tudsz elhelyezkedni, rengeteg mindentől függ- pl. attól is, hogy milyen szakirányon végzel.

2012. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!